Haber

Giray Bulak: “Avrupalıya göre var, kime göre bizde var”

– Giray Bulak: “Avrupalıya göre var, kime göre bizde var”

DENİZLİ – A. Denizlispor Teknik Müdürü Giray Bulak, Eyüpspor maçı sonrası “Avrupalıya göre eşitlik var, bizde kime göre var. Bütün adaleti rakibe kullanmak ayıp mı?”

Denizlispor evinde Eyüpspor’u 1-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Denizlispor Teknik Direktörü Giray Bulak basına açıklamalarda bulundu. Maçta alınan kararları eleştiren Giray Bulak, “Burada gerçekleri konuşalım, o zaman kesilip farklı bir yerden başlanabilir. Herkesin gördüğünü biz de görüyoruz. Bir sürü mesaj aldık. Dünyayı izliyoruz. Kupa.Geçen hafta Süper Lig’de 9 maçın toplam uzatması 135 dakika, maç başı 15 dakikaydı.3 temsilci,14 hakem,1 gözlemci,3 saha hakemi,1 VAR ama sorunlar çözülemiyor.Herkes gördü. kolla alınan top 10 dakika 2 pozisyon izledim nasıl fileye penaltı vermez,nasıl davet edilir veremiyor zaten ihtiyacı bile yok direk penaltı olması lazım dedi.

“Kime göre ‘AS’ımız var”

Uzatmanın beklenenden az verildiğini VAR’a eleştiren Güray Bulak, “Takım başına 5 oyuncu değişti, İbrahim Akdağ 4 dakika yerde yattı, 12 -13 dakika uzatma beklerken 5 dakika verdiler. İşte. özet bu işte akıllılar size ne yapacak.Maçtan sonra hakemlerle konuşma sırası bizde.Biz söylediklerimizle kalacağız.VAR Avrupalılara göre adalet var bizde ‘VAR’ var kime göre.

haber-uzumlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu